DOLNÉ SRNIE - BOŠÁCA 1:4 (1:1)

publikované 22.06.2009

Posledný zápas úspešnej sezóny odohrali naši dorastenci v Dolnom Srní, ktoré v priebežnom poradí bolo na treťom mieste tabuľky. Tak ako býva zvykom, ihrisko v Dolnom Srní neumožňuje hrať okulahodiaci futbal, lebo hráči musia myslieť i na svoje zdravie, aby náhodou nestúpili do nejakého výmoľu, či nerozbili si koleno na kameni, ako aj na tvrdú hru domácich, ktorá v niektorých prípadoch hraničí so zákernosťou. Navyše po celý zápas neustále pršalo, čo taktiež podmienky zápasu značne zhoršilo.

Naši chlapci ale nastúpili na zápas opäť koncentrovaní a s odhodlaním ukončiť sezónu víťazstvom. Hrali aktívne, vytvárali si šance, v obrane hrali isto a domácich k ničomu nepustili. Prvý gól padol po perfektnej práci Zdena Baku, ktorý v strede poľa ustál náročný súboj so súperom, krásnou prihrávkou na ľavú stranu našiel Lukáša Šamáka, ktorému ešte umne prepustil loptu Šimon Katrinec a Lukáš strelou pod brvno medzi ruky brankára otvoril skóre. Po góle domáci pritvrdili a na ihrisku sa občas zaiskrilo, ale naši chlapci sa nenechali vyprovokovať a snažili sa odpovedať futbalovými zbraňami. Napriek tomu krátko pred koncom prvého polčasu prišlo vyrovnanie. Fero Otrubák zbytočne oplácal súperovi, ktorý ho fauloval, ale rozhodca odpískal faul Ferovi v nebezpečnom území. Po zahratí priameho kopu do šestnástky si center sklepol domáci hráč rukou, čo si rozhodca nevšimol a bolo 1:1. Gól do šatne nie je nič príjemné, ale na hre nášho mužstva sa to neprejavilo. V druhom polčase začali postupne rozoberať domácu obranu a bolo len otázkou času, kedy padne gól do ich siete. Na 2:1 upravil Marián Kopunec, keď sa presadil v pokutovom územi súpera a jeho strela si našla cestu do sieťe. Onedlho pridal ďalší gól Robo Mihala, ktorý si výborne pripravil loptu pred šestnástkou a tvrdou strelou nedal brankárovi šancu. Naši hráči úplne ovládli hru a domáci odpadli kondične, čo sa prejavilo v tom, že neustále faulovali. Skóre zápasu uzavrel Dano Kukuča, ktorý sa pohral s niekoľkými hráčmi súpera a ľavačkou upravil na konečných 1:4.

Na svoj posledný zápas za dorast nastúpili Martin Adamať, Lukáš Šamák a František Otrubák, ktorým týmto chcem poďakovať za odvedenú robotu v doraste a popriať veľa úspechov v ich ďalšej futbalovej činnosti!

Zostava: Patrik Zámečník (46. min. Lukáš Figura) - Jakub Kaššovic, Martin Adamať, Zdenko Bako, František Otrubák (60.min. Dominik Jakubík) - Michal Kostelan (80. min. Patrik Stacho), Róbert Mihala (K), Dušan Helík, Šimon Katrinec - Marián Kopunec, Lukáš Šamák (70. min. Daniel Kukuča)

Góly: Lukáš Šamák, Marián Kopunec, Róbert Mihala, Daniel Kukuča

Rozhodoval: Fraňo

Osobný profil Mihala | 22.06.2009 14:14
...ale veď, čo je pravda nie je hriech...
Osobný profil canna | 22.06.2009 14:01
Ešte by mi hlavný admin uložil trest za neslušny príspevok.
Osobný profil Mihala | 22.06.2009 13:32
Cáďo, kľudne si tú riť mohol napísať!
Osobný profil canna | 22.06.2009 13:04
Kde sa darí a je čo jesť a piť tam je aj Easyho r..
Osobný profil peterh | 22.06.2009 10:28
Na titul!!!